Люди долучаються до участі у флешмобі #принеси_куклу (фото)

2315

Священник сказав, що своїми діями, люди намагаються його образити. 

Сьогодні, 5 січня, небайдужі жителі міста прийшли до церкви Іоана Кронштадського на території Запорізького обласного туб. диспансеру. Саме там священник відмовився  відспівувати трагічно загиблого хлопчика. Як повідомляє Forpost запорізький блогер Олексій Мосейко, до стін церкви він прийшов разом з двома своїми колегами, аби покласти іграшки під двері храму.

Нас ніхто не зустрічав. Лише після того як ми поклали іграшки, вийшов священник і буркотавши собі щось під носа, забрав їх. Він сказав, що ми намагаємося його образити і за уставом церкви не дозволено, аби ляльки лежали перед входом, – розповів Мосейко.

Олексій також повідомив, що одну з іграшок намагалася вкрасти якась жінка, але побачивши чоловіків – передумала.

Нагадаємо, що 2 січня, загиблого малюка із Запоріжжя відмовився відспівувати священик Московського патріархату. Отець сказав, що церква, яка проводила обряд хрещення — самозвана. Натомість, Владика Лука повідомив, що його підлеглий зробив правильно. Запорізький журналіст і блогер Юрій Гудименко не витримав такого зухвальства і запустив флешмоб #принеси_куклу, до якого закликає долучитися. Люди тим часом проявляють активність і йдуть до церков з ляльками.

Читайте также: Запорожский наркоман выгнал из дому собственную мать

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...