Мер Запоріжжя відреагував на публікації журналістів

892
Сьогодні, Forpost повідомляв, що жителі Запоріжжя скаржаться на стан нових автобусів, які почали курсувати на маршрутах міста. Відповідь мера Володимира Буряка не змусила себе довго чекати. 

Як зазначає портал Запорізької міської ради, питання про санітарний стан громадського транспорту розглядалося сьогодні  в ході апаратної наради. Мер повідомив, що і сам бачить занедбаний зовнішній стан автобусів та гарантує, що  ситуацію буде змінено. Зазначено, що чистота зовні та санітарний стан всередині автобусів покращиться, сподіваємося, що обіцянку буде виконано.

Дуже приємно, що мер бачить очевидні проблеми міста, втім, жодної інформації про те, чому нові автобуси так швидко ламаються та чи буде поліпшення ремонтних робіт Володимир Буряк не повідомив. Будемо сподіватися на те, що наступного разу міська влада не стане очікувати поки громадськість і журналісти вкажуть на очевидну проблему пальцем. Сподіваємося, що мер міста вже відреагує і відповість на запитання, чому новенькі автобуси, які обійшлися запоріжцям в кругленьку суму так швидко втратили товарний вигляд.

Можливо варто дати запоріжцям спеціальні рекомендації з приводу їх експлуатації?

Читайте також: Двое парней из Запорожья заработали крупный куш за 4 минуты — видео

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...