Мешканці Південного мікрорайону скаржаться на неможливість дихати, через невідомий дим на вулиці (фото)

529

Сьогодні зранку жителі Південного мікрорайону Запоріжжя почали масово скаржитись на неможливість дихати на вулиці, всюди дим. З цією проблемою вони звертались на місцевий контакт-центр «15-80», проте у відповідь отримали відмову у перевірці якості повітря, адже еколабораторія не фінансується, тому не може працювати.

Про це повідомив місцевий екоактивіст Миколай Ралик, на своїй сторінці у «Фейсбук». До нього звернулись жителі і розповіли про проблему.

«Громадський екомоніторинг показує забруднення і на правому. Веб камера показує мерію в димці. Інша вебкамера показує клуби диму, котрі з промзони йдуть в сторону правого. Схоже в нас настали несприятливі метеоумови (НМУ) коли всі викиди залишаються в місті. В цей час підприємства мають виконувати заходи по зменшенню викидів, але, схоже, всі плюють на вимоги закону.В подібних ситуаціях потрібно вийти на вулицю. і якщо ви відчуваєте нездоровий сморід, то зайдіть на сайт 15-80 і залишіть повідомлення про забруднення повітря», – заначив Миколай Ралик.

Можна також дзвонити за телефоном 067787158, але вимагати номер вашого звернення. Екоактивіст зазначив, що еколабораторія не функціонує, адже мерія більше не фінансує її і перевіряти якість повітря ніхто не приїде. Втім, декілька сотень звернень та скарг можуть подіяти та змусити владу діяти.

Читайте також: Миколай Ралик – Владі простіше знищити здоров’я сотням тисяч людей, ніж змусити олігархів витратити гроші на встановлення фільтрів

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...