Мешканці Запоріжжя підписуються під петицією, щоб вплинути на Президента та ВР

3696

Запоріжці, які стоять на сторожі державницьких інтересів України ініціювали збір підписів під петицією щодо капітуляції України. Люди просять Запорізьку міську раду звернутися до Президента України та до Верховної Ради з вимогою не допустити здачі національних інтересів. Автором петиції є відома запорізька волонтерка Олена Ярошенко.

6 жовтня на Майдані Героїв зібралося понад 1000 запоріжців,  протестували протестували проти «формули Штайнмайєра».

Мешканці Запоріжжя вважають, що з виконанням умов «формули», Донецька та Луганська області підтвердить свою незалежність від України. З допомогою регіонального самоврядування на території “ДНР” та “ЛНР” остаточно закріпляться терористичні угрупування. За словами учасників акції, наразі влада подає примарний мир як перемогу, у той час як насправді України серйозно здає позиції.  Запоріжці вимагають від Запорізької міської ради, підписати звернення до президента України з низкою вимог, що убули узгоджені громадянським суспільством під час віче на Майдані Героїв у Запоріжжі:

– вжити всіх заходів для недопущення капітуляції України шляхом прийняття «формули Штайнмайєра»;

– розробити та прийняти закон про реалізацію Мінських домовленостей. Принциповими моментами закону повинні бути «спочатку безпека і контроль над кордоном, а потім вибори» та ввід миротворців ООН на всі тимчасово окуповані Росією території;

– під час прийняття закону створити умови для його обговорення з представниками громадського суспільства. На сьогодні, проблема з «формулою» є актуальною, так як Запоріжжя є це прифронтова область та в разі відмови Володимиром Путіним документу, під удар першою піде запорізька область.

Підписати петицію можна за посиланням.

Читайте також: Спікер віче у Запоріжжі розказав про точку невідворотності потужних протестів. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...