Мешканців Запоріжжя запрошують долучитися до створення безкоштовної бібліотеки україномовних книг

84
У жовтні поточного року в Запоріжжі запрацює перша запорізька бібліотека україномовних видань «Книжковий дім». Скористатися послугами бібліотеки зможуть усі бажаючі абсолютно безкоштовно. Єдина вимога до читачів – охайність та порядність.

Проект втілюється за ініціативи Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та за підтримки громадської організації «Культурний ренесанс».

Сьогодні в асортименті майбутньої бібліотеки вже представлені понад 600 художніх, історичних, наукових, політичних та спортивних видань українських і зарубіжних авторів.
Але ж книжок багато не буває) Тому пропонуємо всім небайдужим долучитися до доброї справи, і поповнити бібліотеку власними виданнями.

Примірники для бібліотеки україномовних видань «Книжковий дім» можна приносити в БПП-коворкінг (пр. Соборний, 24). Ми націлені зібрати максимально якісний контент для городян, тому до книг є певні вимоги:
– Видання має бути україномовним
– Видання має бути надруковане в ХХІ столітті
– Видання не повинно містити антиукраїнської риторики
– Видання не повинно порушувати Закон України «Про обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського характеру».

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...