Мешканку Запорізької області «замурували» у власному подвір’ї – ФОТО

825
Фото: ПроБердянськ

У центрі курортного міста Бердянська проводяться будівельні роботи. Робітники обнесли двір парканом, перекрили проїзд через що люди не могли підвезти воду до свого двору, коли на колекторі сталася аварія.

Про свою біду розповіли мешканці будинку №6 на вул. Лютеранській. Поблизу проводяться будівельні роботи. Невідомі перекрили проїзд та перекрили двір парканом. Через, що люди опинилися «замурованими» на власному подвір’ї, повідомляє «ПроБердянськ».

Фото: ПроБердянськ

«Моє авто вже третій тиждень стоїть у дворі, наче нерухомість. В цей час в мого брата сталося нещастя – похорони, і я не могла їм допомогти», – розповіла жінка, яка мешкає у цьому будинку.

Фото: ПроБердянськ

Також вона додала, коли Бердянськ страждав від «зневоднення» через аварію на колекторі – не мала змогу підвезти воду. Люди звернулися до влади з вимогою «звільнити» їх. Члени земельної комісії не змогли розібратися у ситуації, адже на засідання не прийшли представники організації-орендаря. Депутати рекомендували забудовнику призупинити роботу на час розслідування.

У свою чергу представник забудовника (фірма «Бамбур БР») вийшов на зв’язок у телефонному режимі, запевнивши, що все законно. Однак це все лише слова.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...