У Запоріжжі «розшукували» стихійних торговців

257
Фото прес-служби Запорізької міськради

Нещодавно у Комунарському районі Запоріжжя районна адміністрація спільно з правоохоронцями провели рейд з ліквідації стихійної торгівлі.

У Запоріжжі знайти стихійний ринок – не проблема, адже вони знаходяться мало не на кожному кроці. Деякі експерти наголошують, що їх кількість прирівнюється з офіційними. Проблема, що ніхто не може вам гарантувати якість продукту, до того ж антисанітарія. Зазвичай продавці виставляють свій товар поблизу дороги. Також порушуються правила благоустрою міста.

Тому час від часу правоохоронці проводять «рейди». Один з таких провели на вул. Космічній, Ситова, Новокузнецькій та Північно-Кільцевій (Комунарський район). Вдалося виявити шість правопорушників. Їм вручили попередження про припинення торгівлі у невстановленому місці й попередження про адміністративну відповідальність, а також провели роз’яснювальну роботу стосовно нелегальної торгівлі.

Дві людини, які незаконно продавали продукцію на вул. Північно-Кільцевій, 10 й Новокузнецькій, 12, спеціалісти районної адміністрації склали протокол про адмінпорушення за ст. 152 КуоАП (порушення Правил благоустрою, торгівля в невстановленому місці). Громадянам загрожує штраф у розмірі від двадцяти до восьмидесяти неоподаткованих мінімумів доходів.

Читайте також: На тротуаре в центре Запорожья валяются десятки килограммов испорченных фруктов и овощей (фото)

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...