Володимир Зеленський виступив з промовою на другий день Всесвітнього економічного форуму у швейцарському Давосі. Тему обговорили в ефірі програми «Повечір’я» на четвертому каналі.
Для того, щоб зникли яблука необхідно створити міністерство яблук, – прокоментував подію народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко, – Тому підхід Зеленського, який він сьогодні озвучив на форумі в Давосі, про хлопця чи дівчину, які 24 години на добу будуть задовольняти потреби іноземного інвестора докорінно неправильний. Це суто вибірковий підхід, бо умови для всіх інвесторів повинні бути зрозумілими, рівними та прозорими. Як для великих, так і для малих. Як для зовнішніх, так і для внутрішніх – самих українців.
На думку Ігоря Артюшенка промова Зеленського була піаром, тому підстав для хвилювання нема.
– Але підстав для хвилювання немає. В дійсності ми в черговий раз прослухали піар-промову, адже те, про що говорив Зеленський ніяк не унормовується законодавством. Немає ані законів, ні навіть законопроектів. Немає постанов уряду чи указів президента.
Нема нічого — тільки порожні слова.
Ми просто послухали чергову главу казки про побудову нового міста на березі Чорного моря. І відвідувачі форуму в Давосі це прекрасно розуміють.
Саме тому вони не прийшли на зустріч з «найвеличнішим лідером світу» — порожній зал цьому найоб’єктивніший доказ.
Бо багатий іноземний інвестор не дивиться Г+Г та не був зазомбований серіалом про Голобородька.
В ефірі програми політик також висловився щодо Дня Соборності, який святкували 22 січня.
– Двадцять вісім років країну хитає зі сторони в сторону. Варто подивитись на політичну мапу – які політичні сили приходили. Ми то на захід, то на схід, то невідомо куди. І так кожен виборчий цикл в п’ять років.
З одного боку це вказує на те, що наш український народ вкрай демократичний і волелюбний, коли влада міняється вкрай кардинально кожен раз.
Ігор Артюшенко впевнений, що незважаючи на всі перебіги, країни все-таки рухається в правильному, європейському напрямку. На це впливає позиція патріотичних громадян та молоді, яка хоче жити в європейській незалежній Україні.
– Я переконаний в тому, і так вважає більшість громадян, що українська держава має бути соборною, єдиною і все таки порівнюючи навіть з думками десятирічної давності, соціологія вказує, що позиція щодо мови і щодо Незалежності стає більш патріотичною.
Українська молодь вона все більш патріотично налаштована, тому я оптиміст в цьому питанні.
Можливо повільніше, ніж хотілося, але ми все одно рухаємося в західний вільний світ і будуємо незалежну державу.
Повний випуск ефіру:
https://www.facebook.com/4newkyiv/videos/183821192734688/