Міський голова Запоріжжя набирає у свою партію кандидатів

343
Фото: Google.com

Міський голова Володимир Буряк вже давно заявив, що планує йти на місцеві вибори. На його сторінці у Фейсбук з’явилася інформація, що він створює партію, з якою почне передвиборчу кампанію. 

За запевненням міського голови до «Партії Володимири Буряка. Єднання» входитимуть компетентні, порядні люди. Кожного з депутатів він представлятиме окремо.

«Окремо я буду представляти вам цих кандидатів. Всі вони будуть зустрічатися з вами у ваших дворах і трудових колективах. Розповідати про себе, про те, що вони вже зробити для міста і що збираються для нього зробити. Слухати вас і радитися, що ще необхідно змінити в місті»

Поки невідомо чи увійдуть в партію Буряка депутати, які ввійшли до об’єднання під назвою «Єднання» на підтримку міського голови.

Нагадаємо, про створення об’єднання стало відомо 26 лютого. Підтримати очільника міста зголосилися позафракційні депутати, депутати з партій «Укроп», «Самопоміч» та «Опозиційний блок». Деякі з них до цього нещадно критикували Володимира Буряка, а також своїх колег по новоствореному об’єднані «Єднання».

Зазначимо, запоріжцям пропонують пройти онлайн опитування «Стратегія розвитку міста Запоріжжя до 2028 р.: План заходів 2021-24 рр.», де громадянам пропонують вирішити на яку проблему в Запоріжжі варто звернути увагу в першу чергу, й т.і. В коментарях одні дописувачі думають, що це непогана ідея, інші ж вважають це просто піар-кампанія.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...