З 5 пересувних габаритно-вагових комплексів, три несправні: на нараді обговорили, як зберегти дороги Запорізької області

140
Фото зі сторінки Запорізької облдержадміністрації

Під час наради з питань забезпечення збереження автомобільних доріг у Запорізькій області, було обговорення питання щодо посилення контролю на дорогах за великогабаритним транспортом.

Попри заборону дорогами Запорізької області їздять перезавантажені фури, в результаті руйнується дорожнє покриття, навіть новий асфальт. Голова облдержадміністрації Віталій Боговін закликав перевізників до відповідальності, а також наголосив на необхідності посилення контролю правоохоронними органами ситуації на дорозі, повідомляється на сайті Запорізької облдержадміністрації.

На території області в наявності 5 пересувних габаритно-вагових комплексів, три з них несправні. Два, які знаходяться в робочому стані, працюють на в’їзді у місто Запоріжжя та місто Бердянськ. Загалом налічується (в області) 10 майданчиків, придатних для проведення габаритно-вагового контролю. Службою автомобільних доріг у Запорізькій області спільно з Управлінням патрульної поліції визначено 60 місць відстою великовагових автомобілів.

Нагадаємо, при температурі +28 обмежено рух на ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення для транспортних засобів понад 24 тонни з 8:00 до 20:00.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...