Міський голова Запоріжжя натякнув, що обшуки в аеропорту пов’язані з концесією

98
Фото фейсбук Володимира Буряка

Учора з’явилася інформація, що СБУ проводить обшуки в КП “Запорізький міжнародний аеропорт”. У міскій раді повідомили, що обшуки проводять по справі, яка була порушена ще й 2015-му році.

Пізніше із власних джерел Форпост стало відомо, що обшуки проводять у зв’язку з підозрою у фінансових махінаціях під час будівництва терміналу. Повідомляють, що під час операції в аеропорту забрали більш ніж півтора мільйона гривень, оргтехніку та документацію.

Сьогодні, на своїй сторінці у фейсбуці мер Запоріжжя прокоментував ситуацію.
Володимир Буряк заявив, що обшуки для нього не були несподіванкою:

“Так, дійсно, вчора там була виїмка документів. Сказати, що для мене це було великою несподіванкою, не можу. З самого початку будівництва нового терміналу ми, м’яко кажучи, як на пороховій бочці… Особливо нездорова атмосфера склалася на заключному етапі будівництва терміналу, коли в міністерствах заговорили про необхідність передачі аеропорту Запоріжжя в концесію, – йдеться в повідомленні.

Також очільник міста зазначив, що новий термінал побудували на гроші громади і віддавати його не збираються. Проте Володимир Буряк також зазначив, що не можна остаточно прогнозувати, як розгортатимуться події навколо аеропорту надалі:

“Як розгортатимуться подальші події навколо аеропорту, прогнозувати складно. Як і складно назвати щирі мотиви організаторів обшуків”, – зазначено в дописі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...