Містяни принесли дитячі іграшки до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області (Фото, відео)

910
Фото: Forpost

Сьогодні, 4 червня, як й було заплановано біля Головного управління Національної поліції Запорізької області відбувся мітинг в знак трагічних подій, які забрали життя п’ятирічної дитини.

Фото: Forpost

31 травня у Переялаві-Хмельницькому 5-річний Кирило потрапив до реанімації з тяжкою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньомозковою гематомою та переломом скроневої кістки. Лікарі виявили кульове поранення. Виявляється у той фатальний день п’яні поліцейські вирішили постріляти по пляшках. Правоохоронці до останнього намагалися зам’яти справу. 3 червня дитини не стало.

Ця новина сколихнула всю країну. Вбивство та байдужість з якою намагалися все «владнати», аби не «забруднити мундири» розгнівили народ. Запоріжців у тому числі. Тому десятки громадян зібралися на вулиці Матросова, 29. Мітинг організував активіст Анатолій Демченко.

Люди поприносили з собою іграшки, щоб вшанувати пам’ять янголятка. Присутні вимагають відставки, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Адже цей випадок доводить, що в системі майже нічого не змінилося.

загрузка...