У Запоріжжі біля Головного Управління Нацполіції димить червоним (ВІДЕО)

2581

Як ми щойно повідомляли сьогодні, 4 червня, біля Головного управління Національної поліції Запорізької області (вул. Матросова, 29) відбувається мітинг. Запоріжці вшановують пам’ять 5-річного хлопчика, який помер від кулі поліцейських.

По черзі присутні виходять до мікрофона, аби виговоритись. Головний меседж – Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має піти у відставку, а поліціянти мають нарешті усвідомити, що правоохоронці повинні стояти на стражі порядку.

За інформацією журналістки «Forpost» ситуація загострюється. Деякі громадяни палять червоні шашки. Димить з усіх боків. Люди невдоволені реакцією поліцейських:

«Хочеться звернутися до поліцейських, які стоять та посміхаються. Їм дуже весело дивитися на цей мітинг. Хочеться, щоб до кожного дійшло, наскільки ваша організація гнила з середини. Ви не пройшли цю переатестацію. Це горе для батьків, яким ми співчуваємо. Велика втрата, особливо, зважаючі на ці обставини. Я хочу, щоб ніхто з поліцейських більше не повторював цих помилок. Ви створені для того аби захищати людей, а не для того, щоб стріляти по бляшанках. Чужі діти не мають помирати, через ваше спиртне в крові», – виголосила одна з присутніх на мітингу.

Також наша кореспондентка сповістила, що в холі сидить багато правоохоронців в екіпіровці. Готові розігнати народ, у разі, якщо нададуть наказ. В середину нікого не пускають. Очільник поліції в Запорізькій області Сергій Комісаров до людей не вийшов. Він, начебто, знаходиться у відпустці.

загрузка...