«Моя біль – невихід у фінал «ЦеШО», – Сергій Притула

861
Фото: Google.com

Відомий шоумен, ведучий Нацвідбору на Євробаченні – 2019 Сергій Притула поділився думкою про всіх учасників конкурсу. Не оминув він тих, кому не вдалося завоювати симпатії журі, однак їх запам’ятала публіка.

Меседж написав так пізно через зайнятість. З усіх учасників Сергій виділив гурт «ЦеШо», який у ЗМІ встигли охрестити «культурним шоком». Для запоріжців він також, не чужий, адже серед учасників є наша землячка – співачка з Бердянська Надія Шевцова.

«Моя біль – невихід у фінал «ЦеШо». Такого Україна на відборі ще не бачила! Переконаний, що Європа це зацінила б! Чіткий образ, чіткий меседж, провокативний текст, агресивне «I hate you» з уст маленьких посіпак. У «ДахаБраха» і «Dark Daughters» з’явився талановитий «молодший братик»! Чесно кажу, коли я побачив 6 балів від глядачів, я повірив, що з цією аудиторією ми досягнемо гідного представництва на Євробаченні! Фінал покаже, що я помилявся», – пише він у соціальних мережах.

Складно не погодитися з його думкою. Для багатьох «ЦеШо» стало відкриттям у музиці.

Для довідки: «ЦеШо» – черговий проект талановитого Влада Троїцького, який поруч з Dakh Daughters і квартетом «ДахаБраха» вийшов зі стін театру «Дах». До нього увійшли актори «Театру-пральний». Їх тексти голосно перегукуються з проблемами сучасності. «ЦеШо» – соціальне лялькове кабаре, в якому п’ятеро акторів через поєднання музики і театру досліджують хто ми, де і як живемо, говорять про проблеми сучасної людини.

Читайте також: Переможці й переможені: НТКУ вирішує чи представлятиме «MARUV» Україну на Євробаченні

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...