На центральному проспекті Запоріжжя спотворили чергову будівлю – фото

918
Фото зі сторінки у Facebook

У соціальних мережах запоріжці обурюються бездіяльності влади: у Соцмісті, яке мають внести до списку ЮНЕСКО, підприємці вчергове скреативили. Перший поверх будинку пофарбували в білий колір.

Будинок, який розташований на проспекті Соборному, 192, перефарбували в білий колір. Окрім того, що це виглядає неестетично (пофарбована лише частина), підприємці порушили закон. Адже ця будівля внесена, як пам’ятка містобудування.

«27 листопада 2014 року наказом Міністерства культури №1053 занесена в Державний реєстр… До того ж додам, будинок розміщений в межах історичного ареалу «Запорізького Соцміста», – зазначає у себе на сторінці краєзнавець Роман Акбаш.

Порушник має сплатити штраф та відновити все, як було раніше. Чи вдасться підприємців притягнути до відповідальності покаже лише час.

Тим часом, у Facebook наростає невдоволення. Адже це непоодинокий випадок спаплюження спадщини. Хоча в Запоріжжі й почали ліквідовувати масивні рекламні вивіски, роботи в місті ще непочатий край. Поки власники не розуміють своєї відповідальності за розмальовування фасадів історичних будівель і т.і.

Тільки обране для вас у нашому телеграм каналі 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...