На час карантину в Запоріжжі орендаторів комунального майна звільнять від орендної плати

202
Фотоілюстрація

З 16 березня в Запоріжжі через загрозу поширення коронавірусу ввели карантин. Тимчасово припинено роботу об’єктів загального користування з присутністю понад 10 осіб. Підприємці зазнають значних втрат.

У зв’язку з цим Запорізька міськрада планує прийняти рішення, щоб з 17 березня орендарів комунального майна звільнити від сплати орендної плати. Рішення, якщо приймуть, діятиме до скасування карантину.

«Ч. 6 ст. 762 Цивільного кодексу України встановлено, що наймач звільняється від плати за весь час, протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини, за які він не відповідає», – йдеться в документі.

За виконання рішення слідкуватиме перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Мішок, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентин Малиш, постійну комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин Ігор Чумаченко та постійну комісію з питань соціального та економічного розвитку бюджету і фінансів Руслан Божко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...