На деякий час невеличкий парк у Бородинському районі залишать у спокої

256
Фото: прес-служби Запорізької міської ради

Сьогодні, 29 жовтня, під час засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради було прийнято рішення про призупинення будівельних дій на вул. Бородинській, 6.

З метою недопущення дій що можуть заподіяти шкоди навколишньому природному середовищу, призвести до незаконної порубки дерев на земельній ділянці на вказаній території усі роботи призупинено. Допоки спеціальна комісія не визначить наскільки забудовник діє законно, а також як будівельні роботи вплинуть на екологію.

Скріншот з рішення

Нагадаємо, на початку осені очевидці помітили, що на Бородинській, 6 невідомі спилюють дерева. Коли мешканці звернулися з проханням показати відповідні документи на проведення таких робіт – ніхто не відгукнувся. Це обурило суспільство, люди кинулися рятувати зелену зону та зібрали підписи тих, хто проти будівництва.

Згідно із генеральним планом Запоріжжя ця територія дійсно призначена для будівництва, але ж з громадськість уже має приклад житлового комплексу “Зоряний”, де звели лише коробку будинку, яка закриває освітлення у дворах, саме будівництво заморозили. Більшість турбує, що поряд може вирости ще одна недобудова. Ще одним із вагомих аргументів противників знищення зелених зон є надто мала кількість насаджень у місті. Станом на сьогодні їх бракує більше 1000 гектарів.

Влада пообіцяла розібратися у короткий термін й надати ґрунтовну відповідь.

загрузка...