Зрубати і залити бетоном: у Запоріжжі знесуть ще одну зелену зону

1940
У той час, коли в Запоріжжі бракує аж 1053 гектари зелених насаджень, місцева влада продовжує рубати. Цього разу під сокиру потрапив невеличкий “парк” у Бородинському мікрорайоні. Зелену зону знесуть і забудують – житловим будинком.

Варто зазначити, поруч уже звели шикарну висотку, на сьогодні заселених квартир у ній – зі 100 наявних, приблизно 15. Про ЖК “Зоряний” який стоїть замороженим і чекає не відомо чого і згадувати зайвий раз не потрібно. Звели тільки коробку, яка закриває освітлення прилеглих дворів. Закінченням будівництва тут і не пахне. Тож мешканці мікрорайону не вельми зраділи рішенню очистити територію під забудову і планують активізуватися, щоб не дозволити чергового “бардаку” та знищення зеленої зони.

Запорізький активіст Станіслав Скалозуб зняв на відео територію, яку вже починають забудовувати. Зокрема, першим об’єктом на території став небеличкий павільйон, який у майбутньому стане офісом з продажу квартир. Запоріжці і гадки не мали, у що найближчим часом перетворять зелену зону, на якій так любили гуляти маленькі дітки, а трохи старші – гроти у футбол.

Згідно із генеральним планом Запоріжжя ця територія дійсно призначена для будівництва, але ж, навколо, у тому числі на Бородинському, є більш зручні ділянки, які, на випадок заморозки, як ЖК “Зоряний” не будуть псувати пейзаж і закривати світло у вже заселених дворах.  До того ж, згідно із експертним заключенням – у загазованому Запоріжжі повинно бути 1670 га зелених насаджень, зараз є трохи більше 600 га. Невже настільки необхідним є вирубування молодих, здорових і зелених насаджень?!

загрузка...