На дитячому майданчику в Запоріжжі серйозно травмувалася дитина

1066
У Комунарському районі Запоріжжі, на дитячому майданчику дитина зламала руку зі зміщенням, провалившись через дірявий місток. Майданчик розташований перед будинком Чумаченка, 34, неподалік супермаркету АТБ.  Про це повідомляє мама дитини Ніна Сидоренко. Жінка написала заяву в поліцію та закликала владу міста відреагувати на факт аварійності дитячих майданчиків у місті.

Мой ребенок вчера был травмирован на этой площадке-перелом правой руки со смещением,он провалился в эти дыры. Написано заявление в полицию,которое неохотно приняли.До этого я была в райадминистрации нашего района в кабинете коммунальных служб,где мне в грубой форме ответили ,что эта площадка не на их балансе,и что я сама виновата-нечего пускать ребенка на аварийную площадку!Но на ней нет знаков что она аварийная,да и в целом детям в этом районе гулять негде-всё для малышей,а в парке Гагарина так и не сделали площадку-только брусчатку положили – пише Ніна Сидоренко.

Жінка також опублікувала фото, з яких добре видно, що майданчик дійсно є аварійним. Практично біля кожного об’єкту на дитину тут чекає небезпека. На фото доводиться бачити не лише розтрощений місток, а й металеві штирі, які можуть стати причиною бульш серйозних травм…

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...