На фірму, яка виграла тендер на реконструкцію площі Фестивальної в Запоріжжі, подали купу скарг

406
Фото: 061

Як ми вже розповідали в Запоріжжі будуть реконструювати площу Фестивальну. Орієнтовні терміни – це кінець вересня цього року. Проте зважаючи на фактори, які можуть вплинути на роботу, строки початку робіт можуть перенестися.

Роботи виконуватиме ТОВ «Хозхмісервіс», з яким уклали угоду 6 травня. Реконструкція обійдеться в 116,85 млн грн. Фірма має встановити систему відеоспостереження, провести робот з зовнішніми мережами водопостачання, водопроводу і каналізації, з тепловими мережами, встановити систему поливу, змонтувати низку ігрових комплексів та майданчиків, альтанку й т.і. А також провести роботу з благоустрою та озеленення (встановити урни, лавки, встелити плитку, встановити бордюри, висадити рослини. Про це повідомляється на сайті «Наші гроші».

Відомо, що ТОВ «Запорожпроєкт», яке також брало участь в тендері (117,45 млн грн), скаржилося до замовника та АМКУ з приводу недоліків в документації «Хозхімсервісу».
Водночас Держаудитслужба почала моніторинг цієї закупівлі та дійсно виявили низку порушень в документації фірми. Серед них: надання локального кошторису не в повному обсязі, надання забезпечення тендерної пропозиції у виді банківської гарантії не з дати розкриття тендерної пропозицій (як вимагалося) надання повної довідки від МВС про відсутність судимості у представника фірми за корисливі злочини (підписували кошториси профільні спеціалісти, а не керівник).

АМКУ взяв до уваги, що банківська гарантія є чинною, в тому числі, станом на дату розкриття тендерних пропозицій, відсутня частина локального кошторису міститься в інших файлах, тому це формальна помилка. В пропозиції «Хозхімсервісу» вказана одна особа, яка має право підпису, і стосовно неї подоли довідку до МВС.

Через скарги з моменту публікації повідомлення про намір укласти угоду до самого підписання пройшло півтора місяця.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...