На прилавках магазинів у Запоріжжі ціни стрімко летять в гору

349
Фотоілюстрація

Схоже власники мережей супермаркетів не змогли втриматися й почали підіймати ціни на окремі продукти. Ситуацію вони пояснюють декількома факторами.

19 березня в мережі «АТБ» підняли ціни на деякі продукти, повідомляє «Забор». Особливо здорожчали овочі та фрукти. Морква та цибуля подорожчала в понад два рази. Тепер морква коштує понад сім гривень, цибуля – 17 грн. Яблука здорожчали на 5-6 гривень, лимони здорожчали в ціні на 20 гривень. Картопля на три гривні. Інші овочі та фрукти також на 1-5 гривень.

У супермаркеті пояснюють цінову політку «збільшенням попиту». Також повідомили, що це не межа продукти будуть ще дорожчати.

Громадяни дійсно останні дні «згрібали» все з полиць. Проте варто нагадати, що 18 березня під час наради в будівлі виконкому міськради з представниками мереж «Сільпо», «Ашан», «Апельмон», «Ситий чоловік», «Metro» присутні запевнювали, що продуктів вистачить на всіх. Радник міського голови Валерій Еделєв зазначив, що цінову політику контролюватимуть аби вони не летіли стрімко в гору. До того ж «АТБ» вів обмеження на продаж товарів в одні руки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...