Продуктів вистачить всім, принаймні, так обіцяють запоріжцям

461
Фотоілюстрація

Ще до оголошення карантину громадяни бігли масово скуповуватись до магазинів. З прилавків «згрібали» крупи, муку, антисептики, туалетний папір. У зв’язку з цим почали виникати питання, чи вистачить продуктів першої необхідності всім, або ж доведеться обмежувати свій раціон до мінімуму?

Вчора, 18 березня, з представниками великих підприємств провели нараду у будівлі виконкому міськради. Чиновники дізнавалися наскільки магазини заповненні продуктами. Представники мереж «Сільпо», «Ашан», «Апельмон», «Ситий чоловік», «Metro» запевнили, що запасів товарів першої необхідності вистачить більше ніж на тиждень. Перебоїв з постачанням продуктів не виникне. Повідомляється на сайті Запорізької міськради.

Радник міського голови Валерій Еделєв розповів, що визначено 20 основних продуктів. Їх наявність в продажу та цінову політику контролюватимуть.

Під час зустрічі обговорювалася необхідність запровадження послуги доставки товарі за домашньою адресою клієнта. На думку присутніх, особливо це необхідно літнім людям.

Також йшли перемови щодо можливості реалізації в магазинах товарів з ринків, які не встигли розпродати підприємці через впровадження карантину (ринки закрили на час карантину).

Нагадаємо, що 16 березня, було прийнято рішення, що в Запоріжжі тимчасово припинять роботу об’єкти загального користування з присутністю понад 10 осіб.

Читайте також:Закриті метрополітени, міжміські пасажирські перевозки та перенесені операції: карантин в Україні

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...