На спортивному заході у Запоріжжі рекламували проект окупантів

792
Під час турніру з гандболу в ПС “Юність” глядачі спостерігали рекламу окупантів, яку очевидно дав згоду розмістити народний депутат В’ячеслав Богуслаєв.

Вчора у Запоріжжі відбувся перший матч турніру Ліги Чемпіонів з гандболу серед чоловічих команд. Грали “Мотор” (Запоріжжя) і “Парі-Сен-Жермен” (Париж). Після реконтрукції приміщення, мешканці міста залюбки відвідують спортивні заходи в Юності, та цього разу побачене ввело у стан шоку.  На бортах за воротами і на ігровому полі були розміщені рекламні написи проекту країни агресора. Рекламували “Північний потік-2” – “Nord Stream 2”. На це звернув увагу запоріжців мешканець міста Віктор Пенер.

Чоловік обурюється – як таке могло статися у Запоріжжі?! Наш президент, парламент і кабінет міністрів зі шкіри лізуть, щоб не допустити реалізацію цього шкідливого для України проекту, а Герой України, багаторазовий депутат ВР, гендиректор/власник АТ “Мотор-Січ” Богуслаєв В.О., поклав на інтереси нашої країни – обуюється запоріжець.

Для НЕ запорожців поясню, що без схвалення В.Богуслаєва, Героя України, багаторазового депутата ВР, гендиректора/власника АТ “Мотор-Січ”, на “Моторівський території” муха НЕ пролетить. Ні чхнути не можна, ні висякатися …. А ВІН БУВ в ЗАЛІ !!!
– ДС “Юність”, єдиний в 700-тисячному місті Запоріжжя палац спорту – викупив руїну і реставрував В.А.Богуслаев, Герой України, багаторазовий депутат ВР, гендиректор/власник АТ “Мотор-Січ”. Зал на 4000 глядачів, чистота і блиск! 5 + !!!
– Містить чоловічу гандбольний команду “Мотор”. Ту, яка грає в Лізі Чемпіонів (входить в двадцять найсильніших команд Європи) В.А.Богуслаев, Герой України, багаторазовий депутат ВР, гендиректор/власник АТ “Мотор-Січ”. Дякуємо!!!
– НЕ хочеться називати його старим козлом. А змушений (:( Ну, який він герой України? Шістка путлеровская – додав Віктор Пенер. 

Варто зазначити, ПС “Юність” зараз належить народному депутату та бізнесмену Вячеславу Богуслаєву. Саме його люди займаються організацією спортивних заходів і саме вони вирішують, яка реклама може бути вивішена.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...