На території запорізької школи сталася масова бійка між школярами

6597
Три екіпажі патрульної поліції, Державна служба охорони та нацгвардійці приїхали на виклик з повідомленням про масову бійку на стадіоні 38 школи, що у Комунарському районі Запоріжжя. Бійка сталася вчора ввечері, у той час, коли у дворах 8 та 38 школи проходили репетиції до першого дзвінка.

Поліцію викликали очевидці того, як декількох хлопців шкільного віку звалили на землю і почали бити ногами. На місці події також опинився журналіст Forpost.

Від очевидців вдалося з’ясувати, що на шкільному стадіоні була призначена “стрілка”, яка перетворилася у масову драку.

Кілька днів тому в одного з хлопців, який призначив “стрілку” викрали сумку з телефоном. Це зробив хлопець з 38 школи. Зрештою, після погроз він розкаявся та повернув речі власнику. Цим все не закінчилося, власник сумки хотів розправи і призначив зустріч. З собою привіз хлопців з району Малого ринку, вони вже дорослі, не школярі. Сам викрадач сумки прийшов у компанії 4 підлітків 16-17 років. Сили були нерівними, хлопців звалили на землю і дуже жорстоко били, – каже очевидець Денис, який знає обидві сторони конфлікту.

Дівчата, які бачили, як усе відбувалося, крізь сльози кажуть, що підлітків гамселили по спині та голові ногами. На місце позбігалися також батьки неповнолітніх і вже разом з поліцією будуть з’ясовувати хто у чому винен і наскільки серйозними були травми у постраждалих.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...