На Запоріжжі 11-річний хлопчик потребує дорогої операції (ФОТО, ВІДЕО)

370

Руслану Шубних усього 11 років, а він вже змушений боротися за своє життя. У хлопчика діагностували онкологічне захворювання крові. Родина кинула усі сили на порятунок, однак, зрозуміло, що їх не достатньо. Вони потребують допомоги небайдужих.

Правоохоронці повідомили про горе колеги Юрія Шубних – батька хворого. Задля одужання школяра необхідна алогенна трансплантація клітин кісткового мозку від нерідного донора. Родичі, на жаль, не можуть ними бути. Операцію зголосилися зробити у Білорусі за 150 тисяч доларів.

Як ви розумієте у батьків цих коштів немає. Вони й так ледь зводять кінці з кінцями, адже 10-річна сестра Русланчика, Софія, також має певні проблеми зі здоров’ям. Дівчинка хворіє на аутизм.

«Мій Русланчик  то моя надія. Він веселий, шубутний, привітний. Допомагає нам у всьому. І по господарству, і з сестричкою – я можу довірити йому все, попри його юний вік. А тут така важка хвороба! Кожного дня ми залежимо від результатів аналізів. Кожного дня, мій мужній хлопчик витримує болючі процедури, втішає та підтримує мене, коли бачить мій смуток. Він – моя золота дитина. Я дуже хочу, щоб він одужав, закінчив школу, інститут, одружився та мав свою родину! Бо наші діти – наше щасливе майбутнє!», – розповідає з надією у серці мати хлопчика Вікторія.

На сьогодні лікарі, як можуть, підтримують життя маленького пацієнта, однак, конче потрібне радикальне медичне втручання – трансплантація клітин кісткового мозку від нерідного донора.

Якщо ви маєте змогу – не будьте байдужими. Усі разом ми зможемо подарувати життя цьому мужньому юнаку.

Реквізити для переказу коштів картка – ПриватБанку

5168 7573 8866 5509 Шубна Вікторія Володимирівна

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...