На Запоріжжі через магазин не можуть полагодити труби тепломереж

247
Скріншот з відео

Мешканець Енергодару на своїй сторінці у Facebook розповів, що через павільйон магазину, який встановили прямо на комунікаціях тепломереж, комунальники не можуть полагодити труби. В грунт витікала гаряча вода за яку імовірно сплачували мешканці будинків, а не підприємці встановлених конструкцій.

Деякий час мешканці будинків, які розташовані на Молодіжній 37, 39, 41 та Українська 16 сидять без гарячої води. Енергодарівець Сергій Годін пише, що комунікації не можуть полагодити через встановлений магазин «Гурман».

«Магазин Гурман! Як стало відомо через неправильну установку магазину немає доступу до теплотраси для ремонту, у зв’язку з чим відключена гаряча вода в будинках Молодіжна 37, 39, 41 і Українська 16»

Також він зазначає, що проблема триває з минулого року. В грунт просто витікала гаряча вода. КП «Теплоканал» зазнав великих збитків, до того ж підмивало нову дорогу. Новий асфальт може піти під землю.

«Хто і коли дозволив так встановити магазин історія замовчує, але зараз це проблема! З минулого року сюди витекло величезна кількість окропу і треба це зупинити. По-перше це колосальні втрати теплоносія (грошей), по-друге підмиває нову дорогу та інше!»

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...