Запоріжцям нагадують про обмеження попри послаблення карантину

338
Фотоілюстрація

В областях, де ситуація з Covid-19 є стабільною, почали дійти певні послаблення карантину. Однак це не означає повне скасування обмежень, громадянам потрібно дотримуватись правил.

Згідно з наказом Кабміну, до 22 червня громадяни перебуваючи в магазинах, громадських місцях, транспорті й т.і., мають одягати медичні маски/респіратори. Потрібно носити із собою документи.

Заборонені масові заходи з кількістю учасників понад 10 осіб. Окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади. Не можна відвідувати шкільні заклади. Мова зараз не йде про атестацію ЗНО. Робота закладів громадського харчування (крім літніх майданчиків), фітнес-центрів, закладів культури.

Нагадаємо, з 22 травня області перейшли до адаптивної моделі. Це рішення дасть змогу регіональним комісіям ТЕБ і НС посилювати протиепідемічні обмеження в областях, якщо виявлятимуть спалахи захворювання на коронавірус. Також на місцях зможуть послаблювати обмеження, якщо це не суперечить встановленим загальнонаціональним обмеженням.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...