На Запоріжжі через щурів і прогнилий колектор у багатоповерхівці провалюється земля у дворі

726

У дворі багатоповерхівки по вулиці Івана Алексєєва в Мелітополі одразу в декількох місцях утворилися провали. Місцеві жителі припускають, що причина тому – прогнилий колектор. У місцевій владі нічим не допомагають.

Мешканці будинку кажуть, що земля в їхньому дворі почала обвалюватися три роки тому. Та сама проблема спіткала й сусідів по двору. Люди запевняють, що намагалися вирішити проблему і зверталися до всіх можливих інстанцій, але результату – нуль. Цікаво, що зарадити біді не змогли і депутати, в тому числі голова фракції Оппоблока в міськраді Галина Данильченко.

“Я зверталася до Галини Вікторівни, але вона нам відмовила. Свою відповідь аргументувала тим, що вона з «Опозиційного блоку», а їм у всьому відмовляють. Тим часом двір продовжує руйнуватися”, – розповіла активістка будинку № 3-А Тетяна Михайлівна.

Про проблему мешканців цього будинку журналісти розповіли КП «Водоканал» і ПСК «Акви-БУД». Фахівці обох підприємств побували у дворі і видали свої висновки. За словами головного інженера КП «Водоканал» Олександра Маринова Мережі були обстежені – проблем не виявлено. У справному стані також перебувають і мережі, які обслуговує «Акви-БУД».

Фахівці припускають, що причиною обвалів могли стати щури: вони риють нори, що призводить до обвалу грунту. Поки в місцях провалів вже зробили підсипку.

 

загрузка...