Винесли вирок чоловіку, який 2 роки тому напав на дівчинку і побив її

1094

Суд виніс вирок 41-річному чоловікові, який два роки тому – 1 червня 2017-го – напав на 12-річну дівчинку – вихованку кінного клубу “Еквітес”, що у селі Хортиця під Запоріжжям.

Неодноразово судимий, зокрема, за тяжкі злочини чоловік побачив дитину, коли вона шукала інших вихованців клубу, запропонував, показати, де вони. Натомість почав приставати до дитини, знімав із неї штани, намагався мацати в інтимних місцях, а також душив. Дівчина відбивалася і навіть намагалася втекти, але злочинець її наздогнав і каменем розтрощив голову.

“Перелом кісток склепіння черепу і основи черепа; множинні переломи правого вилично-орбітального комплексу, з ушкодженням твердої мозкової оболонки праворуч, зі скупченням крові між твердою мозковою оболонкою і кістками черепа; багатовідламковий перелом лобної та скроневої кістки праворуч з проникненням кісткового фрагменту в речовину головного мозку правої лобної долі; множинні переломи кісток носу та правої решітчастої кістки; двосторонній перелом нижньої щелепи”, – це навіть не увесь перелік завданих дитині ушкоджень.

Дівчинка певний час перебувала на межі між життям та смертю, але одужала. А під час слідчих дій впевнено впізнала нападника та розповіла про обставини нападу на неї. За словами психолога, яка була присутня під час допитів дівчини, дитина “логічно та послідовно надала свідчення”.

Зловмисник, який під час слідчого експерименту також розповів про обставини злочину, хоча і дещо їх пом’якшуючи, надалі почав усе заперечувати.

Нападника на дитину визнано винним в умисному вбивстві, адже воно не було доведено до кінця з причин, які від нападника не залежали: він зробив усе, аби вбити дівчинку. Чоловікові призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк десять років. Строк рахується від дня затримання зловмисника – 2 червня 2017 року. Попереднє ув’язнення зараховано за “Законом Савченко” – один день попереднього ув’язнення як два дні позбавлення волі.

загрузка...