На Запоріжжі не знизили вартість проїзду в громадському транспорті. Чому?

711
У Бердянську проїзд у громадському транспорті не подешевшав. В мерії зазначили, що найближчим часом зниження цін також не очікується. 

Відучора в Запоріжжі була знижена вартість проїзду в декількох десятках маршрутних таксі та автобусів. Журналісти місцевого видання звернулися в транспортний відділ мерії з питанням, чи можливий варіант зниження цін на проїзд в маршрутках в їх курортному місті.

В мерії віповіли, що ситуація на ринку палива не дозволяє зробити меншу ціну проїзду, тим паче, що у листопаді минулого року в Запоріжжі підняли вартість проїзду, а у Бердянську вдалося уникнути подорожчання.

“На даний момент для зниження цін немає підстав. У тарифі, затвердженому виконкомом, була закладена ціна газу в районі 15 грн, дизеля – близько 27. Вартість раніше підвищувалася, тепер знижується. Але в цілому, нинішня ситуація на ринку палива не дозволяє регулювати ціну проїзду в сторону зменшення. Особливо, з огляду на зростання мінімальної зарплати з початку 2019 року. Крім того, в тому ж Запоріжжі в листопаді 2018 про підняли тарифи, які зараз же і опустили. Нам же тоді вдалося уникнути подорожчання”, – пояснила начальник транспортного відділу Ірина Удовиченко.

Читайте також: Запоріжцям пропонують відмовитись від поліетиленових пакетів

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...