На Запоріжжі розпочали ремонтні роботи на трасі протяжністю майже 30 кілометрів

555

Сьогодні, 12 серпня, розпочали ремонтні роботи на трасі М-18 Харків – Ялта у Запорізькій області протяжністю майже 30 кілометрів.

Про це Служба автодоріг Запорізької області.

Поточний середній ремонт розпочали на ділянці протяжністю 28,7 км, яка проходить по території Михайлівського району: від межі Мелітопольського району в бік села Зелений Гай.

Роботи виконує турецька фірма Ozaltіn. Їх вартість становить 569,8 мільона гривень. Нині на трасі ведуться роботи з фрезерування існуючого покриття.

В рамках середнього ремонту підрядник повністю відновить зруйновані ділянки, на окремих ділянках влаштує укріплення основи методом регенерації, влаштує вирівнюючий та верхній шари асфальтобетону, а також відновить узбіччя.

Відповідно до договору, роботи мають завершити до 30 квітня 2021 року.

На ще одній ділянці автодороги М-18 розпочато роботи з відновлення дорожнього покриття

🔥🚜На ще одній ділянці основної транспортної артерії Запорізької області розпочато роботи з відновлення дорожнього покриттяТак, з метою підвищення стану безпеки дорожнього руху та поліпшення транспортно-експлуатаційних показників міжнародної автомобільної дороги державного значення М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, сьогодні, 11 серпня 2020р розпочато роботи з поточного середнього ремонту на ділянці, яка проходить по території Михайлівського району (від межі Мелітопольського району в бік с. Зелений Гай ). 🚧 Наразі, на автодорозі М-18, км 349 + 440 — км 378 + 220 ведуться роботи з фрезерування існуючого покриття. Комплекс робіт передбачає повністю відновити зруйновані ділянки, на окремих ділянках влаштувати укріплення основи методом регенерації, влаштувати вирівнюючий та верхній шари асфальтобетону, виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху, відновити узбіччя. 🚧Загальна протяжність всієї ділянки виконання робіт, складає 28,7 км. 👷 За результатом проведення конкурсних торгів на виконання робіт з поточного-середнього ремонту автомобільної дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, на ділянці, км 349 + 440 — км 378 + 220, переможцем визначено компанію «ÖZALTIN İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ», з якою Службою автомобільних доріг у Запорізькій області було укладено договір на виконання робіт з ремонту вищезазначеної ділянки автодороги. Відповідно до договору термін виконання робіт до 30 квітня 2021 року.ℹ Довідково Автомобільна дорога М-18 Харків – Сімферополь – Алушта –Ялта, є міжнародною автодорогою державного значення, що збігається з частиною європейського маршруту E105. Саме ця дорога має великий вплив на розвиток виробництва та сільського господарства Запорізької області, забезпечує транзитний рух вантажних та легкових автомобілів з прилеглих областей та проходить через населені пункти м. Запоріжжя, м. Василівка, м. Мелітополь, які не мають обхідних доріг.В цьому році в рамках Програми «Велике будівництво» на автодорозі М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, Службою автомобільних доріг у Запорізькій області планується виконати роботи з капітального та поточного середнього ремонтів, загальною протяжністю 122,9 км.

Gepostet von Служба автомобільних доріг у Запорізькій області am Dienstag, 11. August 2020

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...