Самосуд над шкуродерами у Запоріжжі – нові подробиці

711

Власник дачі, на якій щонайменше два роки поспіль катували тварин для створення жорсткого комерційного контенту, ризикнув повернутися в будинок і поплатився за це.

Після того, як стало відомо про катування тварин, мешканці дачі з неї зникли. Принаймні журналістам не вдалося там нікого знайти: хвіртка зачинена, з будинку – ані звуку, місцеві кажуть: на дачі нікого немає. Повідомляє depo.ua.

Але, вочевидь, власник вирішив повернутися. Коли це сталося, невідомо, але ввечері 10 серпня до нього завітали двоє месників у медичних масках на обличчях. Вони перелізли через паркан, побили Олександра та підпалили його автівку Chery Amulet. З автівки полум’я перекинулося на саму дачу. Займання близько двох годин гасили десяток рятувальників з трьома спецмашинами.

Поліція порушила справу за фактом підпалу – ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу. Щодо побиття власника дачі провадження немає, оскільки ще немає результатів експертизи, яка має встановити характер і ступень отриманих чоловіком ушкоджень.

Нині правоохоронці шукають підпалювачів та їхніх спільників. Чи знайдуть, сказати важко.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...