На Запоріжжі телефонні терористи продовжують вимагати кошти від підприємців та керівників державних установ

86

Як нещодавно повідомлялось прес-службою прокуратури Запорізької області зухвалі зловмисники здійснюють телефонні дзвінки керівникам ряду підприємств Запоріжжя та посилаючись на те, що діють від імені прокурора Запорізької області та його заступників, вимагають здійснити перерахунок грошових коштів «у благодійних цілях».

Вочевидь самовпевнено розраховуючи на безкарність своїх неправомірних дій злочинці продовжують зухвало та цинічно вимагати грошові кошти, телефонуючи керівникам державних установ та підприємств від імені керівників регіональної прокуратури.

За вказаним фактом 20.08.2018 розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 189 КК України та слідчим відділом прокуратури області проводиться досудове розслідування. Особам, винним у вчиненні злочину загрожує відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Своїми злочинними діями представники кримінального світу, провокатори та шахраї намагаються дискредитувати органи прокуратури у суспільстві, розхитати стабілізований порядок у регіоні, підірвати довіру до правоохоронних органів.

Прокуратура Запорізької області звертається до всіх громадян бути вкрай обачними та пам’ятати, що всі подібні дзвінки та повідомлення є провокацією і злочином та у разі їх надходження закликаємо негайно звертатись до правоохоронних органів з відповідними заявами.

Злочинці мають відповісти перед Законом.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...