На Запоріжжі відремонтують 115-річний залізничний міст через річку Мокра Московка

450
Фото: Google.com

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» планує провести роботи з капітального ремонту одноколійного металевого мосту через річку Мокра Московка на 188-ому кілометрі перегону Передаточна – Ростуща, що в Запорізькій області. Дефектні прогонові будови мосту будуть замінені на нові.

«Одноколійний металевий залізничний міст через річку Мокра Московка був зведений ще 115 років тому і нині потребує капітального ремонту. Він дозволить забезпечити безпеку та зняти наявні на сьогодні обмеження швидкості руху та навантаження поїздів, що курсують цим мостом. Останні 30 років пасажирські поїзди на цій дільниці курсують з обмеженням швидкості руху 60 км/год, вантажні – 40 км/год», – повідомив директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Микола Кужавський.

За його словами, загальна вартість капремонту складе близько 70 млн грн.

Роботи заплановано провести в четвертому кварталі 2018 року, із закриттям руху поїздів під час довготривалого «вікна». Наразі Дніпровський мостобудівельний поїзд готується до «вікна»: завершуються роботи зі збирання другої прогонової будови, облаштовується майданчик для монтажу тимчасових інвентарних конструкцій, повідомляють в “Укрзалізниці”.

Читайте також: Запорожская область показывает результаты и планы добычи альтернативной энергетики на примере развитых стран Европы и мира (фото, видео)

загрузка...