На Запоріжжі викрили зловмисника за оголошенням про продаж дитячого велосипеда

314
Фото - иллюстрация

У Бердянську біля дитячого садочку №35 невідомі викрали трьохколісний велосипед. Батьки вже не сподівались, що зможуть забрати назад вкрадене майно, однак, іноді дива трапляться.

Інцидент трапився ще минулого року у листопаді. Забираючи дитину з дошкільного навчального закладу №35, мати безтурботно залишила трьохколісний велосипед на спеціальній стоянці. Адже територія охоронялася, тож нічого було боятися. Однак повернувшись, вона побачила, що дитячий транспортний засіб зник. Комусь прийшовся до вподоби.

Жінка не стала звертатися до правоохоронців. Проаналізувавши ситуація, прийшла до висновку, що до цього причетні свої: співробітники закладу, чи батьки.

Через деякий час вона знайшла оголошення про продаж дитячого велосипеда, того самого, що зник. Повідомлення виставив ломбард. Як з’ясувалося, один з батьків дитини ясельної групи вкрав майно та відніс до ломбарду.

Коли, постраждала отримала докази – звернулася до поліції. Наразі проводиться розслідування.

«Сподіваюсь суд оголосить справедливе рішення, а для інших нехай наш приклад є доказом, що варто бути обачнішими», – нарікає мати.

Джерело: ПроБердянськ

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...