На Запоріжжі за 1,6 млн встановили надсучасні лічильники води: що вони роблять?

324

Облрада Запоріжжя виділила Запрорізькому облводоканала 1,6 млн грн на ультразвукові витратоміри з GSM-модемами. Це такий лічильник з GSM-модемом, дозволяє відслідковувати витрати питної води й управляти ресурсами в режимі реального часу. На виділені гроші їх купили 36 шт.

Сучасні лічильники встановили в Розівському, Куйбишевському, Таврійському цехах та на Західному груповому водоводі, який постачає воду до Бердянська. Ці підрозділи є найбільш проблемними для підприємства, адже витрати води тут завжди значно перевищують ті об’єми, за які розраховуються споживачі.

На минулій сесії депутатським корпусом виділено додаткове фінансування на продовження модернізації. Зокрема, до кінця року «Облводоканал» планує закупити через систему Prozorro ще близько 100 одиниць приладів обліку нового покоління, які в режимі реального часу відслідковуватимуть, чи є на даній ділянці порив або витік води. Передбачається, що в головному офісі КП «Облводоканал» запрацює пункт центрального диспетчера, який зможе не тільки моніторити ситуацію, а й видавати конкретні управлінські рішення, спрямовані на підвищення ефективності та зниження витрат підприємства.

 

загрузка...