Чому на греблі ДніпроГЕС досі їздять фури?

46
Фото: Уніан

Нагадаємо, 5 лютого, на засіданні у Запорізькій міськраді був підготовлений проект рішення про обмеження руху великовантажного транспорту через греблю ДніпроГЕС та мости Преображенського. Обмеження мали позбавити водіїв постійних заторів та утворення нових ям на дорожньому покритті.

Однак, на сьогодні фури їздять маршрутом як зазвичай. Це пов’язано з тим, що 1 квітня не вдалося визначити підрядника, який би розробив схему організації дорожнього руху по Запоріжжю, на час проведення ремонтних робіт, пише «061». У торгах був зареєстрований лише один учасник. Відбудеться повторний тендер 18 квітня. Якщо цього разу ситуація повториться – Департамент інфраструктури та благоустрою розпочне переговорний процес.

На сайті держзакупівель «Прозоро» вказано, що за розробку схеми дорожнього руху міська рада готова заплатити 325 тисяч гривень. Підрядник має провести обстеження інтенсивності руху та складу транспортних потоків на греблі ДніпроГЕС та моста Преображенського. Спільно з патрульними визначити місця установки інформаційних панно та дорожніх знаків, що регулюють рух великовантажного транспорту (на греблі й І, ІІ мостах Преображенського) і т.і.

загрузка...