На Запоріжжі жінка постраждала після прийому пігулок (ВІДЕО)

1924
Скріншот з відео

Журналістам «МедіаЦентрЕнергодар» постраждалі поскаржилися на неякісні медичні препарати, які придбали в одній з аптек в місті Енергодарі. За їх твердженням після вживання пігулок, жінці стало зле.

«Indomirol» вони неодноразово купували в «Аптеці низьких цін», яка розташована на вулиці Будівельників 27/а. Одна з трьох упаковок, яку Анастасія придбала своїй матері того злощасного дня, мала неприємний запах. Зі слів героїв сюжету, після прийму препарату жінка одразу відчула себе погано.  Постраждала звернулися до фармацевтів та виробників ліків. Компанія-виробник свою вину категорично виключають, бо інші таблетки з тієї самої партії нормальної якості, блістери на упаковках свідчать, що з термінами все було добре. Зазначено, можливо, були порушені правила утримання та зберігання медичних препаратів.

У закладі свою вину відкидають. Завідувачка на камеру спілкуватися відмовилась, однак в телефонній розмові повідомила, специфічний запах, ймовірно, викликаний компонентами препарата. Також, на гарячій лінії стверджують, що клієнтам повернули гроші, хоча останні заперечують цей факт.

Наразі проводиться експертиза, тож ставити крапку ще рано.

Нагадаємо, отримавши неякісні послуги, клієнт (ка) має право звертатись у Держпродспоживслужбу.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...