У Держпродспоживслужбі Запорізької області розповіли, чому не можуть вжити заходів контролю

216
Фото - ілюстрація

Зазначено, що в нашому регіоні збільшилась кількість скарг від людей, які невдоволенні сервісом тих, чи інших служб, або ж якістю товару.

Найбільше скарг (215 або 62% від загальної кількості) надійшло від споживачів на порушення своїх прав під час купівлі, обміну чи повернення товарів, на якість надання житлово-комунальних та інших послуг.

Друге місце посідає – питання у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини. Всього у 2019 році найшло 79 таких звернень або 21% від загальної кількість. Зазначається, що звернення збільшились починаючи з травня, з настанням теплої погоди.

На третьому місці за актуальністю перебувають питання щодо порушень у сфері санітарного законодавства – 36, що становить майже 10% від звернень, що надійшли, повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

42 заявники звернулися стосовно дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін, карантину та захисту рослин.

У Держпотребслужбі звертаються до громадян з проханням правильно оформлювати своє звернення. 30% заявників не вказують необхідної інформації через, що не можливо вжити необхідних заходів, адже позапланова перевірка здійснюється за допомогою Мінагрополітики, ДРС або Мінекономрозвитку.

Для цього треба вказати:

– прізвище, ім’я, по батькові, адресу проживання та контактну адресу, телефон або електронну пошту заявника,

– суть питання та скарги;

– повні дані щодо найменування суб’єкта господарювання або прізвище фізичної особи

– підприємця (ФОП, ТОВ, ПП та назву), юридичну та фізичну адресу продавця (можна знайти в куточку споживача);

– документи чи їх копії (чек, договір, тощо), що підтверджують факт покупки (отримання послуги) та інші документи, які свідчать про порушення прав споживача.

Читайте також: До запорізького аеропорту Зеленський прибув на літаку МАУ, через приліт затримали деякі рейси

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...