На Запоріжжі журналісти та активісти переслідували карету «швидкої допомоги»

2990
Фото: РіаМелітополь

Через цей випадок на декілька годин паралізувалася робота «Мелітопольської станції швидкої допомоги».

Сьогодні, 29 травня, з Бердянська до Мелітополя направилася спецмашина медиків. За транспортом весь час їхали невідомі люди. Коли машина прибула до пункту призначення «Мелітопольської станції швидкої допомоги», люди представившись ГО «Військово-патріотичного об’єднання учасників бойових дій «Сармат» та журналістами сайту «Час справедливості» почали вимагати пояснень від медиків. На їхню думку, автомобіль використали не за призначенням у своїх цілях.

Фото: РіаМелітополь

У свою чергу завідувачка головного лікаря Світлана Краснова розповіла, що все законно, це домисли. Вона показала відповідні документи, щоб зайвий раз не сперечатися.

Фото: РіаМелітополь

«У нас було видане розпорядження від 27 березня про створення комісії для службової перевірки. Згідно з цим документом, 29 березня, завідувач підстанції та старший лікар мали приїхати до Мелітополя для проведення службового розслідування. Для того, щоб приїхати вони використали санітарний транспорт. Це пов’язано з тим, що вони отримають медикаменти, котрі перевозять тільки машиною «швидкої»

До слова, бердянські активісти на місце події викликали поліцейських, однак, ті з’ясувавши обставини поїхали.

Джерело: РіаМелітополь

Читайте також: В Запорожской области больная туберкулёзом подделала документы, чтобы устроится в детский сад

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...