На засіданні не було головних діючих осіб: Ігор Артюшенко – про скликання РНБО

84

В ефірі телеканалу «Еспресо» народний депутат України VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко обговорив актуальні події в країні.

Політик прокоментував реакцію українських високопосадовців на трагедію, що сталася вчора з українським літаком в Ірані:

 – Дві дивні речі. Найперше це те, що «терміново» пан Зеленський летів аж шістнадцять годин, хоча там летіти п’ять годин, наскільки мені відомо. І другий момент – засідання РНБО, на якому не було головних діючих осіб РНБО – я маю на увазі керівника МВС, я маю на увазі керівника СБУ, я маю на увазі керівника ОГПУ, якого теж не було. Якось це дивно, все таки трагедія, і сьогодні день жалоби. І чомусь коли президент скликає РНБО найбільш ключові особи чомусь не приходять, – сказав Ігор Артюшенко.

Він зазначив, що право на існування має кожна версія, висунута фахівцями, проте для прозорого розслідування необхідне залучення інших країн, а не тільки Ірану.

Звичайно в цій ситуації, в цій трагедії найголовніше для нас, щоб не тільки іранська сторона вивчала ці чорні ящики, не тільки іранська сторона проводила розслідування. Тому що питань насправді багато, і звичайно це має бути міждержавна комісія, мається на увазі з представників тих держав, громадяни яких загинули в цій катастрофі. Тоді буде якась довіра до розслідування трагедії, – наголосив політик.

Також в ході ефіру обговорили газові питання. На думку Ігоря Артюшенка, «Нафтогаз» дарма відмовився від багатьох позовів до Росії, адже РФ в першу чергу зацікавлена в транзиті палива через Україну.

 –  Росія мала б виконувати зобов’язання перед Євросоюзом, і все одно був би транзит. Інше питання – можливо якось були б скореговані умови, – зазначив Ігор Артюшенко.

 – «Нафтогаз» перестав бути таким войовничим, і це – політика. Мені здається, що він вирішив задовольнитися «синичкою в руці»,  – підсумував політик.

Повну версію ефіру дивіться за посиланням: https://espreso.tv/video/273113

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...