На зустрічі з бізнесменами Президент увійшов в роль Зеленського та використав його манеру спілкування – відео

69

Вчора, 15 квітня Президент України Петро Порошенко провів зустріч з представниками українського бізнесу. Обговорювали найбільш актуальні питання – очікування, плани та ризики.

На декілька хвилини Глава держави перетворився на президента Голобородька, щоб показати присутнім який сценарій дій, стосовно співпраці з міжнародними фінансовими організаціями може чекати Україну в разі, якщо президентом стане Володимир Зеленський. З залу роздавався рясний сміх, але у той же час всі присутні добре розуміли – зараз насправді не до сміху.

Цитуємо прямо мову Президента в образі Голобородька.

“У переговорах про черговий транш МВФ, цієї грабіжницької організації, за допомогою якої Захід визискує країни третього світу, від України вимагають 3% хабаря.

Вони також наполягають на монополії на видобуток сланцевого газу. Чого ми точно не можемо допустити.

Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Я дякую вам за підтримку таку (сміх у залі).

Щоб на 70% ми скоротили виробництво пшениці.

Вони вимагають відкриття сховища ядерних відходів у Чорнобилській зоні та розширення цього сховища на територію всієї Київської області (разом із Порошенком у залі сміявся прем’єр-міністр Володимир Гройсман).

Дорогі друзі, диктат Заходу переходить усі мислимі та немислимі межі.

А “Велика сімка” боїться економічного зростання України. Як ми будемо цьому протидіяти? І нарешті покінчити з борговою залежністю — це мій наказ вам”, – заявив президент.

“Приблизно так, – ну можливо, я трохи й перебільшив, суті це міняє – виглядає програма співпраці з МВФ в серіалі “Слуга народу” і в очах президента Голобородька”, — сказав Порошенко.

“Я подивився цей серіал — жахнувся. Антизахідна риторика є частиною гібридної війни, яку Росія веде проти нашої держави”, — продовжив президент.

Я подивився цей серіал — жахнувся

Порошенко назвав Зеленського “рівнянням, в якому одні невідомі”.

“Його кампанія подібна до німого кіно. Актор жваво рухається, але не вимовляє слів.

Проте не мовчать пов’язані із Зеленським особи. Вимога двохмільярдної компенсації за Приватбанк вже на столі. А справа про визнання націоналізації незаконною – на останній стадії судового розгляду. Рішення на користь колишнього власника стане потужним ударом по співпраці з МВФ”, — заявив президент.

Ці слова Петро Олексійович прочитував з фільму “Слуга народу”, за який сьогодні голосують українці.

Варто зазначити, до відкритого і вже традиційного діалогу з владою долучилися і підприємці  із Запоріжжя.

 

 

загрузка...