У Запоріжжі злісних боржників перед «МТМ» почали карати

1619
Фото - ілюстрація

Після закінчення опалювального сезону (5 квітня), у Концерні «Міських теплових мереж» підрахували заборгованість жителів міста за послуги.

Станом на 11 квітня 2019 року запоріжці винні «МТМ» 1 млрд. 103,5 млн гривень. Сума чимала. Громадяни не справлялися з непомірними сумами у квитанції за опалення, у результаті чого утворився такий величезний борг.

Лише серед юридичних осіб Вознесенівського району борги за опалення становлять 36 млн. гривень.

Нагадаємо, на злісних неплатників служби мають свої методи – стягнення майна. Тобто, якщо ви маєте велику заборгованість, Концерн подає до суду. Таким чином можна залишитися без квартири.

«Наприкінці листопада 2015 року Концерн «Міські теплові мережі» було подано позовну заяву до господарського суду Запорізької області про стягнення заборгованості з приватного підприємства за опалення приміщення площею понад 250 квадратних метрів. Власник за період з жовтня 2013 року – квітень 2015 року заборгував майже 75 тисяч гривень», – повідомляє Олена Гак юрисконсульт Вознесенівської філії Концерну «МТМ».

Мова йде про приміщення, яке розташоване на Матросова.

Загалом упродовж минулого року подано 171 судове рішення до відділу Державної виконавчої служби для примусового стягнення боргів. Враховуючи зростання заборгованості юридичними особами ця кількість буде лише зростати.

Громадяни мають вихід у вигляді реструктуризації боргу: працівники у філії розподілять суму боргу на місяці, щоб боржник мав можливість покрити заборгованість до початку наступного опалювального сезону. У разі укладання договору «пеня» за борг не зачислятиметься.

загрузка...