«Наші співробітники задоволені костюмами»: директор Обласної інфекційної лікарні – про допомогу від Фонду Порошенка

96

Сьогодні захисними костюмами від Фонду Порошенка забезпечили ще три медзаклади Запоріжжя. КНП «Міська лікарня № 2»  та КНП «Пологовий будинок № 4» отримали по п’ятдесят захисних костюмів та комплекти окулярів, Обласній інфекційній клінічній лікарні передали 100 захисних костюмів та 20 комплектів окулярів.

Обласна інфекційна лікарня вже вдруге отримує допомогу від Фонду Порошенка, перші сто захисних костюмів в медзаклад привезли в квітні. Директор КУ «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Володимир Шинкаренко розповів, що медики користуються костюмами з першої партії і засобами захисту лікарі задоволені.

– Ми вдячні добрим людям з добрим серцем, на сьогоднішній день це – представники Фонду Петра Порошенка, які привезли до нас в лікарню захисний одяг та захисні окуляри для того, щоб наш персонал в роботі відчував себе комфортно і захищено.

Наші співробітники задоволені костюмами, на сьогоднішній день вони використовуються в роботі, – зазначив Володимир Шинкаренко.

Вже вдруге за останній місяць Фонд Порошенка передає допомогу для Обласної інфекційної клінічної лікарні??Сьогодні медики отримали сто сертифікованих захисних костюмів і двадцять комплектів окулярів.Директор лікарні Володимир Шинкаренко відзначив високу якість засобів захисту ☝️

Опубліковано Європейська Солідарність Запоріжжя Середа, 6 травня 2020 р.

 

Друга партія засобів захисту, які Фонд Порошенка придбав для Запорізької області, склала 500 костюмів та комплекти окулярів. Вони були розподілені між 8 медзакладами регіону. Допомогу отримали лікарні Запоріжжя, Бердянська, Приморська та Мелітополя.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...