Всі українці зможуть користуватися транспортом та відкриються дитячі садки

2687
Фото: Google.com

Президент Володимир Зеленський під час пресконференції, яка відбулася сьогодні, розповів, що статистика дозволяє розпочати послаблення карантину в Україні трохи раніше.

За його словами, з 22 травня запрацює транспорт міський і приміський. А з 25 травня відкриють дитячі садки. МОЗ надасть всі необхідні рекомендації, про це повідомляє «Українська правда».

Між областями поки не будуть відкривати транспортне сполучення, адже до таких послаблень готові лише шість областей країни.

«Що стосується транспорту, дитячих садочків, якщо ми розраховували, що це буде в іншому етапі трішки пізніше. Ми розуміємо, що сьогодні статистика гарна. Статистика нам дозволяє деякі етапи переносити й наближувати до сьогодення.
Наприклад, сьогодні на уряді розглянуть питання і з 22 травня запрацює транспорт міський і приміський. Між областями ми поки не можемо забезпечити транспорт, бо у нас тільки 6 областей готові до цього.

Транспорт працює з 22 числа, дитсадочки отримають всі вказівки від МОЗ щодо безпекової ситуації й з 25 числа, з понеділка, дитсадочки теж запрацюють», – розповідає Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що через поширення коронавірусу в Україні ввели карантин. З 11 травня розпочався процес послаблення обмежень. В МОЗ заявили, якщо динаміка поширення Covid-19 знижуватиметься, відповідно, зніматимуть частину обмежень.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...