«Не міг не виконати наказ»: на Запоріжжі п’яний солдат сів за кермо авто

112

Мелітопольський міськрайонний суд розглянув справу по обвинуваченню місцевого мешканця в порушення ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння), повідомляє РИА- Мелітополь.

19 листопада обвинувачений на вул. Гвардійської керував автомобілем HYUNDAI ACCENT у стані алкогольного сп’яніння. Огляд проводився за допомогою технічного пристрою. У солдата виявили 0,85% алкоголю. У заклад охорони здоров’я для проходження медичного огляду водій їхати відмовився в присутності двох свідків.

Під час судового засідання порушник свою провину визнав, просив суворо його не карати. Він пояснив, що ввечері вживав алкогольні напої, серед ночі його розбудив старший за званням і наказав підвезти кудись. Він йому сказав, що вживав алкоголь і їхати не може, однак той наполягав. Оскільки він є військовослужбовцем, не міг не виконати наказ старшого за званням.

Суд покарав військовослужбовця штрафом 10200 грн і на рік позбавив права керувати транспортом.

Нагадаємо, на Запоріжжі підлітку, який зґвалтував неповнолітню обрано міру покарання. Наразі ювенальними прокурорами до суду направлений докази провини у кримінальному провадженні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...