Запорізький підприємець заплатить винагороду за інформацію про вандалів, які спаплюжили пам’ятні дошки

234

Напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів, у Запоріжжі невідомі вандали зруйнували пам’ятні дошки на Будинку дитини. Там сто років тому помирали сотні дітей і дошки були першим пам’ятним знаком у Запоріжжі.

Дошки одразу відновили, проте винуватців так і не знайшли. Небайдужі запоріжці почали збирати гроші на винагороду за інформацію про вандалів. Ініціатором виступив місцевий підприємець Антон Жук, до нього приєднались активні місцеві мешканці.

Про це повідомляє “Форпост” з посиланням на “Фейсбук” сторінку Антона Жука.

Спочатку за інформацію планували віддати 3000 гривень, проте поступово ця сума змінювалась і за участі містян збільшилась до 8 500.

“Дії якім не може бути ні виправдання, ні будь-якого ідейного пояснення.
Але, на жаль, не завжди наші правоохоронці витрачають достатньо часу для перегляду камер спостереження та інших необхідних оперативних заходів. Тому я від себе особисто пропоную 3000грн за інформацію, яка допоможе встановити та затримати недолюдей, які вчинили таке з пам’яткою про дітей, які померли від голоду в моєму місті. За вашим бажанням – конфіденційність, зручний вам метод одержання винагороди. Винагорода гарантується, тому чия інформація допоможе встановити злочинців”, – написав автор.

Раніше ми повідомляли, що напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору в Запоріжжі зіпсували пам’ятні знаки.

 

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...