Нещодавно відкритий пляж у Запоріжжі, на який витратили багато грошей, швидко забруднився

639
Фото: Верже

У соціальних мережах запоріжці продовжують обговорювати Правобережний пляж після реконструкції. На нього витратили 41,4 млн грн(на ліву частину, яку зробили раніше, 13 млн грн). Здавалося б, за такі гроші мали зробити все ідеально, проте огріхів дуже багато.

Правобережний пляж, який відкрили минулого тижня (Дніпровський район) швидко забруднився. Сайт «Верже» опублікував фото на якому видно переповнені урни, біля них відпочиваючі складають сміття. Одні говорять, що в цьому винні самі люди, які недбайливо ставляться до майна. Інші звинувачують комунальників, мовляв, треба частіше прибирати.

Вчора ми писали, що до виконаних робіт на вище згаданому пляжі дуже багато питань. Місцева мешканка Олена Середа зробила «ревізію» та дійшла до висновку, що деякі роботи виконані абияк.

«На набережній – красиві доріжки, ліхтарі і клумби. Спускаємося на пляж. Бетонний схил, впритул до нього належить кілька рядів плитки. Насипаний пісок (чистенький :)), з бетонних плит викладені доріжки до води. Зверніть увагу – поклали їх абияк, прямо на пісок. Якби по уму зробити, то потрібно, напевно, спочатку пісок вигребти, потім плити покласти, потім знову пісок досипати. А так пісок вже висипається з-під плит, і деякі стоять косо-криво, потрібно бути обережним, щоб не спіткнутися. Кілька хороших дощів, пісок вимиється між плит, і вони підуть гуляти …»

Окрім цього, вода яка стікає біля поливалки для ніг, тече на плитку, навкруги утворилася багнюка.

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...