Як відрізнити хороший заклад харчування від поганого? Звісно, що найкраще покластися на досвід та обрати перевірене часом місце. Саме так вчинили відвідувачі колишньої «Авторської студії суші». Цей заклад, відкритий родиною переселенців із Донеччини, раніше знаходився на вулиці Патріотичній. Якщо ви думали, що суші-бар більше не працює? – Ви помилились. Він зробив паузу, щоб перезапуститися та стати ще кращим — з новими ідеями та назвою — Ginza. Новою адресою бару став центр міста – Соборний,171.
За час роботи студії для запоріжців вона стала справжньою маленькою Японією. Відкрившись у 2017-му, за декілька років майстерня обзавелася чималою популярністю та постійними клієнтами. Наприкінці минулого року відвідувачів чекало розчарування — Студія зачинилась.
Ми зачинились аби повернусь, але вже в новому місці, під новою назвою, з більшим запалом та грандіозними планами. З самого початку «Авторська студія суші» ні назвою, ні місцем та дизайном не відповідала якості нашої пропозиції. Минулого року орендодавець поставила умови, які нас більше не влаштували, ми вирішили скористатись моментом та втілити в життя початковий план, — розповіла власниця закладу Наталя Семенко.
Після закриття постійні клієнти розривали соцмережі з проханням повернутись хоча б на доставку. Так і зробили:
«Ginza» сьогодні обслуговує клієнтів лише онлайн – у нас добре розвинена служба доставки. Ми маємо можливість швидко привезти вам якісні страви. У приміщенні зараз кипить робота над оновленням дизайну. Ми плануємо створити тут щось надзвичайне, з натяком на … справжню Японію, — інтригує власник Вадим Семенко.
Зараз родина вдруге починає все спочатку. Після переїзду з окупованої частини України їм довелось будувати життя в новому місті. Голова сім’ї — Вадим Семенко мав досвід роботи в Японії, тому як ніхто інший знає, що таке якість та справжня східна кухня. Працюючи менеджером, чоловік часто їздив до Японії від фірми «Морской дом», яка до речі спеціалізується на доставці продуктів в Україну. Ця група компаній була і зараз є основним поставником продуктів для закладу. Цікаво, що під час однієї з поїздок, Вадим зробив світлину, яка в майбутньому вирішила долю назви закладу.
Ідея назвати студію «Ginza» з’явилась ще до відкриття першої майстерні. Під час перегляду світлин, зроблених Вадимом у Токіо, щось підказало – «Ось воно». Таке ж ім’я носить одна з найголовніших вулиць міста та найдорожчих у світі. Спочатку Наталя та Вадим не ризикнули давати таку гучну назву майстерні, проте зараз їм нічого не заважає. Якісні продукти від японських постачальників, відсутність напівфабрикатів та професійні сушісти – гарантували визнання серед містян і тепер назва стовідсотково віддзеркалює рівень закладу.
Принципова позиція суші-майстерні – це високоякісні продукти. Власники зізнаються, що неможливо приготувати справжні суші, якщо під рукою немає японського рису чи соєвого соусу. Правильні продукти та технології – запорука смаку та якості. У родині розповідають, що навіть соєвий соус, який вони використовують — особливий. Наприклад: для приготування вони використовують тільки соус світового лідера виробництва цього продукту ТМ YAMASA, який вже скоро святкуватиме своє 400-сотріччя. Кажуть, що цей соус подавали до столу самого Імператора.
Все, як і раніше буде готуватися на очах у клієнтів, бо ж довіра гостя є пріоритетною. Відвідувачі мають змогу скуштувати суші на будь-який смак: пікантні, класичні, з гоструватим присмаком або ж солодким післясмаком. Важливо, що меню сформовано так аби задовільнити смаки й вегетаріанців чи веганів.
Ginza відкриється з новим надзвичайним дизайном. Повністю розповідати нам всі секретики власники не погодились, але натякнули на грандіозний інтер’єр.
Журналісти «Форпост» були запрошені на відкриття закладу й обов’язково поділяться враженнями. Власники обіцяють багато цікавих сюрпризів. Нова студія знаходиться за адресою проспект Соборний 171. Замовити продукцію можна на сайті студії-суші Ginza.