Новий термінал запорізького аеропорту відкриється за два роки

90
Аэропорт

У місті триває будівництво нового пасажирського термінала Міжнародному аеропорту «Запоріжжя», на яке виділено понад півмільярда гривень. Керівництво аеропорту та підрядної компанії «Альтіс-Констракшн», яка займається будівництвом, запевняють, що новий термінал відкриється за два роки.

Роботи на об’єкті стартували в середині грудня. Зараз на будівельному майданчику працюють тридцять робітників та дванадцять одиниць техніки, включаючи бурові машини.

Читайте также: Malva Khortytska — о провинциальности запорожского аэропорта (фото)

За перший місяць підрядники встигли повністю підготувати територію до основних робіт: проведено демонтаж існуючої бетонної огорожі, асфальтного покриття та будівлі для технічної бригади; вивезено понад 1700 тонн будівельного сміття. Зараз проводиться закладка фундаменту нового терміналу, а також виконується заливка кущових паль, які потім пройдуть випробування (випробування повинні показати, чи достатньо проектної кількості і висоти паль, яка складе шістнадцять метрів).

Підрядники кажуть, що термін завершення будівництва – кінець 2019 року за умов стабільного фінансування. Відзначимо, що в міському бюджеті 2018 року на продовження робіт передбачено 350 мільйонів гривень. Договірна вартість об’єкта 530 мільйонів гривень. За ці гроші місто має отримати не тільки обладнаний сучасний термінал, а й об’єкти для його обслуговування – газова котельня, насосна станція, трансформаторна підстанція.

Площа нового терміналу складе більше 12 квадратних кілометрів. Він зможе обслуговувати 400 пасажирів на годину.

Читайте также: Дарья Синельникова — о впечатлениях от поездки на новом поезде-трансформере Запорожье-Киев

ПОДЕЛИТЬСЯ
загрузка...